Мерілін Менсон: суміш секс-символа і серійного вбивці

Вже за два тижні відбудеться концерт "великого і жахливого" у Києві

Музикант, актор, художник, журналіст, ловелас, друг і уособлення "сатани" - так називають Меріліна Менсона журналісти у всьому світі.

До виступу наймоторошнішого рокера сучасності Мерлін Менсон в Київському Палаці спорту 2 серпня ТСН.ua зібрали цікаві факти з біографії музиканта. 

менсон у Києві_7
Його звинувачували в усьому, в чому тільки можна: від розповсюдження наркотиків до тортур над тваринами на сцені, від заохочення групового зґвалтування до схвалення сатанізму. На сцені гурт Менсона тільки підкріплював свою погану репутацію - розп'яті або укладені в клітки дівчата, лисі цапині голови, оголення і застосування відкритого полум'я. У Гесі (клавішні) була маленька кабінка, підписана "Pogo's Playhouse", в якій містилися його синтезатори. Берковіц міг грати в спідниці, ліфчику і довгій перуці із світлого волосся, його гітара висіла дуже низько і з рота стирчала сигарета.

"Ніколи не вважав ніщо з того, що роблю, таким, що шокує. Шокувати публіку - занадто складне завдання, особливо, якщо порівнювати з тим, що відбувається в світі. Або з тим, що пропонує мені мою уява. Ще невідомо, що гротескно. Я живу так, як мені подобається, і прекрасно почуваюся", - заявляв артист.


Свій протест проти нав'язування собі чужих поглядів Менсон почав ще у християнській школі для хлопчиків. Йому не подобалась, що "всі були немов з інкубатора і про будь-яку індивідуальність не могло йтися". Бунт проти одноманітності він продовжив у своїй творчості, його сценічний псевдонім сформований зі складання імен двох американських знакових фігур 1960-х років, а саме актриси Мерилін Монро і засудженого за кілька вбивств Чарльза Менсона.

Джонні Депп та Мерилін Менсон
filmpro.ru

"Мерилін Менсон" - це найкраще і найточніше визначення того, чим я є. Як особистість і людина. Тому бішусь, коли мене називають, наприклад, сатаністом. У мені, як і у всіх людей, є Сатана і Христос. Добро і Зло, Мерілін і Менсон" - розповідав артист.

Попри таку славу Менсон користувався неабиякою популярністю у протилежної статі. Багато заручин, які не доходили до весілля, чи коротке сімейне життя не відлякували від нього найпривабливіших жінок.

А у автобіографічній стрічці найближчі друзі музиканта - Оззі Осборн, Шерон Осборн, Еліс Купер, Джонатан Девіс, Джоуї Джордісон, Твіггі Рамірес, Еван Рейчел Вуд, Кіт Флінт та інші, висловлювали своє захоплення артистом як хорошим другом і хорошою людиною. Свою дружбу доводять артисти і на одній сцені - всім фанам запам'ятався виступ 25 січня 2014 року, де Мерілін Менсон, Еліс Купер, Джонні Депп, Стівен Тайлер і низка інших музикантів спільно виконали пісню The Beatles Come Together.

Залиште свій коментар