Трамп хоче визнати право Ізраїлю на Голанські висоти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американський лідер хоче визнати суверенітет Ізраїлю над спірною територією.

Президент США Дональд Трамп заявив, що настав час Вашингтону визнати суверенітет Ізраїлю над Голанськими висотами. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Twitter.

"Через 52 роки для Сполучених Штатів настав час повністю визнати суверенітет Ізраїлю над Голанськими висотами, що має критичну стратегічну важливість і значимість у сфері безпеки держави Ізраїль та регіональної стабільності", - написав президент США.

Нагадаємо, у липні 2018 року президент Росії Володимир Путін заявив, що Дональд Трамп наполіг на розведенні ізраїльських та сирійських військ в районі Голанських висот.

Довідка: Голанські висоти - це спірна територія, яку вважають своєю Сирія та Ізраїль. До 1967 року вони входили до складу Сирії, але армія Ізраїлю захопила більшу частину цієї території під час Шестиденної війни у червні 1967 року. Тепер сирійські та ізраїльські сили розділяє демілітаризована лінія.

У грудні 1981 року парламент Ізраїлю ухвалив закон про поширення ізраїльської юрисдикції на Голанські висоти, але ООН не визнала цього рішення.

ВідеоТерористи з Сектора Гази випустили дві ракети по ізраїльському місту

Це перша така атака з 2014 року. Загалом було випущено щонайменше два заряди великої дальності. Один з них встигла перехопити оборонна система Ізраїлю "Залізний купол", а інша ракета потрапила на пустир. Під час раптової атаки по всьому Тель-Авіву відразу увімкнули сирени, а людей закликали ховатися у бомбосховищах.

Терористи з Сектора Гази випустили дві ракети по ізраїльському місту

Залиште свій коментар

Вибір редакції