Трамп і Путін понад годину говорили телефоном: про що вони розмовляли

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це їхній перший контакт відтоді, коли президент США скасував зустріч із Путіним через агресію РФ у Керченській протоці.

Президент США Дональд Трамп і президент РФ Володимир Путін провели годинні телефонні переговори.

Про це повідомила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс під час брифінгу для журналістів, передає ТАСС.

За її словами, лідери країн обговорили можливість подовження Договору про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь, укладання нової схожої угоди між РФ, США і КНР.

Також вони розмовляли про ситуацію в Венесуелі і КНДР. Окрім цього, сторони обговорили розслідування Роберта Мюллера – його висновки не підтвердили втручання Росії у вибори США.

За словами Сандерс, розмова пройшла "в позитивному ключі". "Вони обговорили торгівлю, зростання її обсягів між країнами", - додала вона.

Своєю чергою у Кремлі підтвердили факт бесіди. "Розмова Трампа і Путіна тривала майже півтори години", - розповів прес-секретар глави російської держави Дмитро Пєсков. Як додали згодом у прес-службі Путіна, лідери країн торкалися й питань щодо "ситуації в Україні в контексті недавніх президентських виборів", а також Мінських перемовин. 

Зазначимо, ця розмова Трампа і Путіна – перший їхній контакт після саміту G20 в Аргентині. Тоді президент США скасував заплановану окрему зустріч з Путіним і не потис йому руку. Як написав сам президент США, він скасував її через агресію РФ у Керченській протоці. Тоді він зазначив, що причиною є те, що українські кораблі і моряки все ще не повернулися на батьківщину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції