Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп морально непридатний бути президентом - екс-директор ФБР

На його думку, у громадян США - інші цінності.

У своєму першому інтерв'ю з моменту звільнення в травні 2017 року колишній директор ФБР Джеймс Комі сказав, що вважає, що глава Білого дому Дональд Трамп "морально непридатний" бути президентом.

"Людина, яка бачить моральну рівність у Шарлотсвіллі (Трамп не засудив неонацистів після спалахів насильства у цьому місті минулого року, - ред)., яка говорить про жінок і поводиться з ними як зі шматком м'яса, яка постійно бреше про про велике і мале, і наполягає на тому, що американці вірять в це; ця людина не підходить для ролі президента США на моральних засадах ", - зазначив Комі в інтерв'ю для ABC.

Він зауважив, що не може точно сказати, чи Трамп пішов на компроміс із росіянами.

"Це можливо", - сказав колишній директор ФБР.

На запитання, чи Трамп перешкоджав здійсненню правосуддя щодо його звільненого радника з питань національної безпеки Майкла Флінна, Комі також сказав "можливо".

Інтерв'ю з колишнім очільником ФБР вийшло перед публікацією його книжки "Найвища вірність: правда, брехня та лідерство", яка була написана під впливом бесіди з Трампом, коли його запросили пообідати до Білого дому у січні 2017 року. Тоді Комі нібито попросили виявити вірність до президента.

ВідеоЕкс-директор ФБР США звинуватив Трампа у брехні, тиску і втручанні у його роботу

 "Він знову сказав: "Мені потрібна вірність". І я сказав: "Ви завжди отримаєте чесніть від мене", - згадує Комі. "І він зупинився, а потім сказав:" Чесна вірність", ніби він пропонував компроміс або угоду. І я зупинився і сказав: "Ви отримаєте це від мене ".

Коли його запитали, чи вважає він, що Трамп повинен пройти через імпічмент, Комі не дав однозначної відповіді.

"Імпічмент - це питання закону, фактів і політики, і це буде визначено всіма людьми", - спочатку відповів він.

Потім він додав, що імпічмент Трампа "дозволить американському народу злізти з гачка ... люди в цій країні повинні встати, перейти до кабіни для голосування і проголосити їхні цінності".

Комі розповів про свою бесіду з Трампом щодо запису, який нібито засвідчує сексуальний акт між чинним главою США та проститутками.

"Я чесно ніколи не думав, що ці слова вийдуть з моїх уст, але я не знаю, чи нинішній президент Сполучених Штатів був з проститутками, які мочилися на одне одного в Москві 2013 року. Це можливо, але я не знаю", - зауважив він.

ВідеоЗвільнення керівника ФБР, який розслідував зв'язки Трампа з РФ, закінчилось гучним скандалом

Нагадаємо, минулого року Трамп раптово звільнив директора ФБР Джеймса Комі через те, що він "не здатний ефективно очолювати бюро". 

ФБР під керівництвом Комі вело розслідування щодо втручання Росії у вибори в США, а також про зв'язки команди Трампа з Росією.

Залиште свій коментар

Вибір редакції