Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп назвав головного спонсора тероризму у світі

Американський лідер заявив, що Іран "підтримує кривавий режим Башара Асада і допомагає йому вбивати своїх людей".

Президент США Дональд Трамп назвав Іран головною в світі країною, яка спонсоруює тероризм, і звинуватив його уряд у підтримці режиму президента Сирії Башара Асада.

"Іранський режим є головним у світі державою-спонсором тероризму. Він дозволяє "Хезболлі", ХАМАСу і багатьом іншим терористам сіяти хаос і вбивати невинних людей. Він фінансував, озброїв і підготував понад 100 тисяч бойовиків для поширення руйнування по всьому Близькому Сходу", - йдеться в поширеній заяві Трампа по Ірану, - пише «Інтерфакс».

Американський лідер заявив, що Іран "підтримує кривавий режим Башара Асада і допомагає йому вбивати своїх людей".

Крім того, за словами Трампа "руйнівні ракети режиму загрожують сусіднім країнам і міжнародному судноплавству".

"Лідер Ірану і його корпус вартових ісламської революції використовують масові арешти і тортури для пригнічення і мовчання народу Ірану. Правляча еліта Ірану дозволила своїм громадянам голодувати, збагачуючи себе крадіжкою національних багатств", - заявив президент США.

Напередодні Лондон, Париж і Берлін закликали Трампа дотримуватися угоди. Договір щодо ядерної програми Ірану був укладений під час президентства попереднього президента США Барака Обами в липні 2015 року.

Іран з одного і представники США, Німеччини, Франції, Великобританії, Росії та Китаю з іншого боку, домовилися, що Тегеран істотно обмежує свою ядерну програму в обмін на скасування економічних санкцій. Втім, після приходу до влади в США президент Дональд Трамп взяв курс на перегляд ядерної угоди з Іраном, яку він неодноразово називав "найгіршою в історії".

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції