Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп не виключає, що з Кім Чен Ином може відбутися кілька зустрічей

Він висловив оптимістичне сподівання щодо кінцевого результату.

Президент США Дональд Трамп припустив, що процес переговорів з Північною Кореєю затягнеться й потребуватиме ще не однієї зустрічі з Кім Чен Ином, але висловлює впевненість про остаточне досягнення мирної угоди з КНДР.

Про це пише Reuters.

»Я хотів би бачити, щоб це було зроблено (досягнуто остаточної домовленості з КНДР – ред.) впродовж однієї зустрічі. Але часто так це не спрацьовує", - сказав глава Білого дому.

ВідеоКНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

Пхеньян відмовився від запланованих на сьогодні перемовин через невдоволення спільними навчаннями США та Південної Кореї, які назвав провокацією. Мало того, за повідомленням корейських ЗМІ, Кім Чен Ин пригрозив навіть скасувати історичні переговори з Дональдом Трампом.

КНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

Водночас він висловив оптимістичне сподівання щодо кінцевого результату.

Фотогалерея КНДР і Південна Корея почали демонтаж пропагандистських гучномовців на кордоні (7 фото)

"Є дуже високі шанси, що цього не буде досягнуто після однієї зустрічі або двох чи трьох зустрічей. Але це станеться в певний момент", - зауважив президент США.

Він підкреслив, що питання може бути вирішено або "дуже гарно й дуже розумно", або ж в інший спосіб. "Це може стати важким шляхом", - зазначив він.

Трамп висловив упевненість, що Кім Чен Ин також зацікавлений в мирній угоді. "Я думаю, що і Кім Чен Ин хоче, щоб це сталося. І я буду дуже щасливий, коли настане момент, і ми зможемо скасувати санкції й мати дуже гарні відносини з усім Корейським півостровом", - резюмував президент США.

Раніше повідомлялось, що Дональд Трамп заявив, що його зустріч з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином, може відбутися 12 червня, як планувалося спочатку. Для подальшої підготовки саміту делегація США прибула в Північну Корею. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції