Трамп переконує, що хоче мирного вирішення конфлікту із КНДР

"Сподіваюся, все вдасться", - зазначив президент США.

США хочуть знайти спосіб мирно вийти із конфлікту з КНДР.

Про це заявив президент США Дональд Трамп, - інформує Reuters.

"Ніхто не бажає знайти мирне вирішення сильніше, ніж президент Трамп", - сказав він. Американський президент додав, що має намір вже обговорити "дуже небезпечну" ситуацію у КНДР із президентом Китаю Сі Цзіньпіном. "Сподіваюся, все вдасться", - зазначив президент США.

 

ВідеоДональд Трамп пригрозив Північній Кореї війною

Фотогалерея Задоволений та щасливий. Як Кім Чен Ин спостерігав за запуском балістичної ракети КНДР (5 фото)

Раніше КНДР повторила погрозу запустити ракети середньої дальності по району Тихого океану, в якому розташована американська військова база на острові Гуам.

Раніше ЗМІ сколихнули погрози КНДР завдати удару по американських базах на острові Гуам. Це чергове загострення відносин між США і КНДР, які постійно погіршуються з часу обрання Дональда Трампа президентом США.

14 і 21 травня Корея здійснила запуск ракет. Після цього Трамп закликав до більш жорстоких санкцій проти КНДР. 29 травня відбувся новий запуск північнокорейської ракети з прибережного міста Вонсан, в якому розташована військово-морська база.

Внаслідок цього, 2 червня Рада Безпеки ООН розширила адресні санкції проти Північної Кореї. Однак 8 червня з міста Вонсан знову запустили кілька ракет класу "земля-судно". Снаряди пролетіли близько 200 кілометрів.

4 липня КНДР заявила про успішне випробування нової міжконтинентальної балістичної ракети, яка може завдати удару в будь-якій точці світу". Ракета Hwasong-14 досягла висоти 2802 км і летіла до мети 39 хвилин, після чого впала в Японському морі.

У середу, 9 серпня, в Пхеньяні заявили, що Кім Чен Ин розглядає можливість запустити у військових США ракети середньої дальності. Таку заяву КНДР є реакцією на слова Трампа про те, що Вашингтон КНДР відповість "вогнем і люттю" у тому випадку, якщо дії Північної Кореї будуть загрожувати Штатам.  

Вона не бачить військового вирішення цього конфлікту, але бачить необхідність наполегливої праці, резолюцій Ради Безпеки ООН, і дуже тісної співпраці зацікавлених країн, зокрема США та Китаю, а також Південної Кореї і Японії. Німеччина, за її словами, також готова дуже активно взяти участь із варіантами вирішення невійськового характеру, які вона собі уявляє.

Залиште свій коментар