Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп пригрозив КНДР повним знищенням

У разі провалу переговорів США можуть застосувати "лівійський сценарій".

Президент США Дональд Трамп заявив, що в разі провалу переговорів з Північною Кореєю та її лідером Кім Чен Ином, Штати можуть застосувати "лівійський сценарій", що призведе до повалення режиму та знищення країни.

Про це він розповів під час зустрічі 17 травня з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

За словами Трампа, США не можуть дозволити Північній Кореї мати ядерну зброю.

"Лівійська модель - це не модель, яку ми розглядаємо, коли думаємо про Північну Корею. У Лівії ми знищили цю країну. Ця країна була знищена. Не було ніякої угоди про захист Каддафі. … Тепер ця модель, швидше за все, буде застосована, якщо ми не зможемо домовитися. Але якщо ми укладемо угоду, я думаю, що Кім Чен Ин буде дуже, дуже щасливим", - заявив Трамп.

Він також зазначив, що у разі досягнення угоди Кім буде й далі керувати своєю країною, яка буде процвітати. За словами Трампа, Північна Корея мусить піти шляхом Південної, оскільки корейці є надзвичайно працьовитим народом.

Раніше КНДР скасувала переговори високого рівня з Південною Кореєю, призначені на 16 травня, та пригрозила зірвати запланований на 12 червня в Сінгапурі саміт президента США і лідера Північної Кореї через військові навчання, які спільно влаштовують Штати та Південна Корея.  

ВідеоКНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

Пхеньян відмовився від запланованих на сьогодні перемовин через невдоволення спільними навчаннями США та Південної Кореї, які назвав провокацією. Мало того, за повідомленням корейських ЗМІ, Кім Чен Ин пригрозив навіть скасувати історичні переговори з Дональдом Трампом.

КНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

Нагадаємо, що держсекретар США Майк Помпео займається підготовкою історичної зустрічі Дональда Трампа і Кім Чен Ина, яка має відбутися 12 червня в Сінгапурі. Він вже провів зустріч з північнокорейським лідером. Метою Трампа є досягнення ядерної угоди, за якою КНДР повинна відмовитися від ядерної зброї на постійній основі та у спосіб, яким це можна буде перевірити. Очікується, що на зустрічі Трампа та Кім Чен Ина буде оголошено про припинення ядерної програми КНДР

Залиште свій коментар

Вибір редакції