Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помпео розповів, які "цукерки" отримає КНДР від США у разі виконання умов

Помпео розповів, які "цукерки" отримає КНДР від США у разі виконання умов

За його словами, економіка КНДР зможе конкурувати з Південною Кореєю

Державний секретар США Майк Помпео заявив, що у разі відмови Північної Кореї від ядерної програми, Штати готові скасувати санкції проти цієї країни та залучити приватні інвестиції.

За його словами, це призведе до економічного процвітання КНДР, яка зможе скласти конкуренцію Південній Кореї.

"Те, що голова Кім отримає від нашої країни, є нашим найкращим – наші підприємці, які візьмуть на себе ризики, наші інвестори. Вони (КНДР – ред.) отримають приватний капітал. Північна Корея потребує енергії … для своїх людей. Вони дуже потребують сільськогосподарського обладнання та технологій", - заявив Помпео в програмі Face the Nation, передає Reuters.

Він також зазначив, що ліквідація будь-чого в КНДР, що може загрожувати американському народу, є хорошою новиною як для США, так і для всього світу.

Під час програми Помпео повідомляв, що в разі відмови від ядерної програми, США також готові надати лідеру КНДР Кім Чен Ину гарантії безпеки.

Держсекретар США Майк Помпео займається підготовкою історичної зустрічі Дональда Трампа і Кім Чен Ина, яка має відбутися 12 червня в Сінгапурі. Минулого тижня він провів зустріч з північнокорейським лідером. Метою Трампа є досягнення ядерної угоди, за якою КНДР має відмовитися від ядерної зброї на постійній основі та в спосіб, який це можна буде перевірити. Очікується, що на зустрічі Трампа і Кім Чен Ина буде оголошено про припинення ядерної програми КНДР.

Помпео кілька днів тому запевнив, що США готові сприяти підвищенню добробуту КНДР до рівня Південної Кореї, якщо режим Кім Чен Ина погодиться провести швидке ядерне роззброєння. Пхеньян вже заявив про намір 23-25 травня закрити ядерний полігон, щоправда деякі експерти вважають, що він вже й так не придатний до використання.

Відео Лідери обох Корей зустрілися, аби поговорити про мир та відмову КНДР від ядерної програми

На прикордонній території розпочався саміт лідерів донедавна ворожих країн. Вперше за 65 років очільник КНДР перетнув демаркаційну лінію та ступив на землю сусідів. Кім Чен Ин навіть заявив, що готовий відвідати Сеул. Можливо саме сьогодні південно-корейцям таки вдасться остаточно відмовити Пхеньян брязкати ядерною зброєю.

Лідери обох Корей зустрілися, аби поговорити про мир та відмову КНДР від ядерної програми

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції