Трамп заблокував публікацію меморандуму про "російське розслідування"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Білий дім пояснив, що в меморандумі занадто багато секретної інформації.

Президент США Дональд Трамп заблокував публікацію меморандуму, підготовленого конгресменами-демократами. Документ стосується розслідування можливого втручання Росії у американські вибори 2016 року.

Демократи мали намір таким чином спростувати так званий «меморандум Нуньєс», підготовлений республіканцями на чолі з головою Комітету з розвідки Палати представників Девіна Нуньєс, передає Голос Америки.

Проти оприлюднення цього документа виступали Міністерство юстиції США і ФБР.

Дональд Трамп дозволив його публікацію і заявив, що «меморандум Нуньєс» доводить його невинуватість.

Радник Білого дому Дон Макганн повідомив, що Трамп прийняв рішення не допускати публікацію документа, підготовленого демократами, «оскільки меморандум містить велику кількість закритою і секретної інформації».

В кінці минулого тижня був оприлюднений меморандум, підготовлений членами комітету з розвідки палати представників США. Доповідь республіканців свідчить, що ФБР в ході президентської передвиборної кампанії в 2016 році вело стеження за членом виборчого штабу Трампа Картером Пейджем,  збираючи інформацію на користь кандидата від Демократичної партії Хілларі Клінтон.

Демократи, спочатку проголосували за публікацію цього документа, заявили, що республіканці внесли зміни в нього перед відправкою в Білий дім. Тому демократи підготували власну версію меморандуму. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції