Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп звинуватив демократів у гуманітарній кризі через Shutdown

Президент закликав американців вплинути на політиків.

Припинення діяльності фінансованих із державного бюджету установ перетворилося на гуманітарну кризу в США. Про це заявив американський президент Дональд Трамп.

У своєму Twitter він зауважив, що представники демократичної партії здатні виправити ситуацію дуже швидко. "Демократи можуть вирішити проблему "шатдауна" за 15 хвилин!", - стверджує Трамп.

Для цього, на його думку, простим американцями слід тиснути на політиків-демократів. "Зателефонуйте вашому сенатору або конгресмену. Скажіть їм, щоб це було зроблено!", - закликав президент.

ВідеоУ США припинили роботу держустанови, бо законодавці не домовилися за бюджет

Федеральні бюджетні установи з ночі не працюють, бо не мають на це грошей. Так званий "шатдаун" стається щоразу, коли республіканці з демократами не домовляються за бюджет, або президент відмовляється його підписувати. Цього року - вже втретє. У сюжеті - про наслідки і прогнози призупинення роботи американського уряду.

У США припинили роботу держустанови, бо законодавці не домовилися за бюджет

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп відмовився поступатися багатомільярдною ініціативою щодо побудови стіни на кордоні з Мексикою, щоб зупинити урядовий "шатдаун" в США. Трамп переконаний, що тисячі людей, які вимушено припинили працювати унаслідок "шатдауна" в Сполучених Штатах, також хочуть, щоб стіна була побудована. Лідер демократів у Сенаті Чарльз Шумер заявив, що Трамп повинен "відмовитися від стіни – чітко і просто", щоб вивести уряд з "шатдауну". Через суперечки між республіканцями і демократами з приводу вимоги президента США Дональда Трампа виділити 5 млрд доларів на будівництво стіни вздовж кордону з Мексикою прийняття бюджету країни заблоковано. Поки дебати щодо стіни тривають, близько 800 тисяч федеральних службовців не отримують зарплату. Більша частина з них пішла на вимушений неоплачувану відпустку. Припинення фінансування федеральних структур на Різдво призвело до хаосу в кінці 2018 року, який доповнився різким падінням фондових ринків, внутрішньопартійним загостренням через звільнення міністра оборони Джеймса Меттіса, виведенням військ з Сирії, а також розслідуванням спеціального прокурора ФБР Роберта Мюллера.

Залиште свій коментар

Вибір редакції