Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ТСН навідалась до заарештованого маєтку Дерипаски за 15 мільйонів доларів

Арешт майна у будинку не коментують.

Під арешт потрапили всі американські статки російських олігархів, щодо яких США нещодавно запровадили санкції. За повідомленнями, у переліку опинився і маєток Олега Дерипаски, купівля якого кілька років тому прошуміла у ЗМІ, йдеться у ТСН.16:45.

Одна з найдорожчих оборудок в історії Вашингтону - дім вартістю в 15 мільйонів доларів - його компанія з Делавера, з якою пов’язаний Дерипаска, придбала у 2006 році. Посольський район, кілометр до російської амбасади. Поруч - вдвічі дешевша оселя, яку не так давно придбала собі радниця Дональда Трампа Келліен Конвей. Тепер маєток, як і інше майно російського олігарха в Сполучених Штатах, підпадає під арешт.

ВідеоНові санкції США обвалили курс рубля та акції провідних російських компаній

Безпрецедентні персональні санкції проти режиму Путіна діють чотири дні, а на біржах уже обвал, курс рубля стрімко просів. Олігархи, звинувачені в агресії проти України та сирійського народу, втрачають мільярди, їхню власність у Сполучених Штатах арештовують.

Нові санкції США обвалили курс рубля та акції провідних російських компаній

Перед будинком стоять ті самі машини, що й на фотографії у Washington Post, яка ще торік розповідала про покупку Дерипаски. На другому поверсі - горить світло. ТСН рушає до воріт, запитати, чи дійсно тут вже побували правоохоронці. Голос з акцентом коментувати відмовляється:

-          Є інформація, що цей будинок належить російському олігарху Дерипасці. Прокоментуйте, будь-ласка?

-           Що? Ні, в мене немає жодних коментарів.

-          Скажіть, будь ласка, а зараз цей дім - під арештом чи ні?

-          Немає коментарів. Я нічого не кажу. Нічого не можу про це сказати. Немає коментарів. Вибачте.

Ще один підсанкційний мільярдер з Росії Віктор Вексельберг втратив трохи менше Дерипаски, але все одно - майже мільярд. Загалом менше ніж за тиждень російські олігархи збіднішали більш як на три мільярди. Обвалився і курс рубля - з 58 до 63 рублів за долар. Кремль уже пообіцяв допомогти постраждалим. І запровадити нові контрсанкції проти Сполучених Штатів. Платити - і в тому, і в іншому разі - знову доведеться з бюджету.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Нагадаємо, 6 квітня Міністерство фінансів США оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм. Сполучені Штати Америки заморозять активи всіх фізичних і юридичних осіб, які потрапили під нову хвилю санкцій.

За даними Гонконгської фондової біржі, 9 квітня акції компанії UC Rusal російського олігарха Олега Дерипаски, який увійшов до санкційного списку, впали на 50%. Rusal попередив про ризик технічних дефолтів через обмеження Мінфіну США, хоча і запевнив, що підтримує виконання всіх своїх кредитних зобов'язань.

На тлі санкцій євро на Московській біржі  вже перевищив позначку в 76 рублів вперше за майже два роки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції