Туреччина відповіла на напад курдських сепаратистів повітряними ударами

Дата публікації
Перегляди
519
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Туреччина відповіла на напад курдських сепаратистів повітряними ударами

«Робітнича партія Курдистану» взяла на себе відповідальність за напад на турецьких військових / Фото: AFP

Внаслідок нападу з турецького боку є кілька загиблих і поранених.

Після нападу на турецьку військову колону урядові війська завдали повітряних ударів по позиціях озброєних курдських сепаратистів на південному сході. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Турецькі силовики зазначають, що ціллю ударів стали 12 об'єктів збройного угруповання "Робітнича партія Курдистану", визнаного в Туреччині і ще в низці країн терористичним.

Це угруповання взяло на себе відповідальність за напад на турецьких військових у провінції Хаккарі. Військове крило угруповання, так звані "Сили народної самооборони", заявило, що через напад загинули 15 турецьких солдатів і була захоплена значна кількість зброї. Відомо, що курдські сепаратисти зазвичай значно завищують втрати своїх противників.

Водночас турецькі військові підтвердили, що внаслідок підриву на мінах колони з двох військових машин із їхнього боку є "кілька" загиблих і поранених, але чисел наразі не називають.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що джихадисти випустили 45 хімічних снарядів по позиціях курдів в Іраку. Щонайменше 15 курдських бійців госпіталізовані після хімічної атаки.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Туреччина проти курдів
Дата публікації
Перегляди
519
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація