Турецькі військові знищили невідомий безпілотник

Дата публікації
Перегляди
9388
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Турецькі військові знищили невідомий безпілотник

Турецькі військові знищили невідомий безпілотник / Фото: hvkk.tsk.tr

Турецькі ВПС тричі попереджали невідомий літальний апарат. 

Сьогодні, 16 жовтня, у небі над Туреччиною збили невідомий літальний апарат поблизу із сирійським кордоном.

Про це повідомляє агенство Reuters.

Невстановлений апарат тричі попередили, але реакції не було. Таким чином, було ухвалено рішення про його знищення.

Відомо, що безпілотник впав у  трьох кілометрах від кордону із Сирією на території Туреччини. Національне телебачення показало кадр із місця падіння.

У Росії, авіація якої бере активну участь у військовому конфлікті у Сирії, прокоментували інцидент із збиттям безпілотника. Мінооборони РФ заявило, що всі літаки повернулися на авіабазу, а безпілотники працюють у "плановому режимі".

Своєю чергою, США підозрюють, що Туреччина могла збити російський безпілотник у своєму повітряному просторі. Про це повідомляє Reuters з посиланням на свої джерела. 

Водночас, блогери вже помітили схожість між безпілотником, який збила Туреччина, та російським безпілотником, який був збитий над Донбасом. На першому фото - збитий 16.10.2015 турками біля сирійського кордону, на другому фото - збитий 28.05.2015 українцями над Донбасом.

Нагадаємо, минулого тижня турецькі ВПС перехопили російський літак у повітряному просторі своєї країни. Тоді Анкара пригрозила жорстоко покарати російську авіацію і негано відповісти на будь-яку провокацію. 

Наступна публікація