У Білорусі заарештували українця, який торгував "санкціонкою" в РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міліція затримала дві фури з яблуками і томатами.

У Білорусі повідомили про затримання групи контрабандистів, на чолі з 32-річним українцем.

Про це йдеться у заяві прес-служба комітету державного контролю Білорусі.

За даними комітету, фінансова міліція припинила поставку санкційної продукції в Росію. Відзначається, що група українців і росіян протягом двох років займалася контрабандою.

Там стверджують, що  у 2017-2018 роках вони закуповували в Польщі і Україні плодоовочеву продукцію, ввозили її на територію Білорусі, аби потім реалізувати в Росії.

"Аби надати видимості легальності своєї діяльності, вони використовували бухгалтерські документи чотирьох підконтрольних лжепідприємницьких структур і кількох індивідуальних підприємців", - зазначається в повідомленні.

На початку листопада 2018 року оперативники фінансової міліції затримали дві фури з яблуками і томатами – було вилучено понад 40 тонн фруктів й овочів.

Наразі порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 233 Кримінального кодексу Білорусі – незаконна підприємницька діяльність.

Білоруський комітет держбезпеки повідомляє також, що 32-річного громадянина України, який керував нелегальним бізнесом, затримали і помістили під варту.

"Проводяться слідчі дії. Під час обшуків вилучено первинні облікові документи, печатки та штампи, а також носії інформації, що свідчать про здійснення незаконної діяльності", – йдеться також в повідомленні.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що перебування у Білорусі для українців є небезпечним. Він пояснив це тим, що на території країни діють російські владні структури.

ВідеоПоліція Італії затримала двох українців, які побили чоловіка у римському метро

Резонансне побиття у римському метро. Італійська поліція затримала двох українців, які намагалися пограбувати і побили громадянина Індії. Конфлікт зафільмували пасажири поїзда. На відео видно, як двоє молодиків, що розмовляють українською, сваряться з індусом, а потім дають волю кулакам. 

Поліція Італії затримала двох українців, які побили чоловіка у римському метро

Залиште свій коментар

Вибір редакції