Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У центрі Москви масово затримують людей

Окрім цього людей затримують в інших російських містах.

У центрі Москви в районі Манежної площі і Тверського бульвару проводяться затримання.

Про це повідомляє "Дождь".

Поліція перевіряє сумки та документи перехожих.

Зазначається, що всього у Москві затримано 82 особи, повідомляє "ОВД-Инфо".

Крім того, повідомляється й про кількох затриманих в Санкт-Петербурзі.

Всього в Москві, Петербурзі, а також Красноярську затримані 88 осіб.

Згідно із повідомленням, понад 40 осіб затримано на Манежній площі в Москви. Тим часом двох підлітків затримали на Пушкінській площі.

Раніше опозиціонер В'ячеслав Мальцев неодноразово заявляв, що 5 листопада у Росії відбудеться революція. Напередодні він розповів про затримання понад сотні своїх прихильників по всій Росії. Раніше в ФСБ заявили, що затримали учасників "законспірованої осередку руху "Артпідготовка". У ФСБ говорили, що вони готували підпали адміністративних будівель і нападу на поліцейських 4 і 5 листопада. Активістів руху затримували в Москві, Красноярську, Краснодарі, Казані, Самарі, Саратові і Томську.

При цьому сам Мальцев говорив, що "Артпідготовка" є YouTube-каналом, а не рухом.

Нагадаємо, на початку жовтня у Росії на акції на підтримку опозиційного політика Олексія Навального, який перебуває у СІЗО, у понад 20 великих містах вийшли тисячі людей. Поліцейські затримали щонайменше 282 мітингувальників. Особливо жорсткі затримання відбувалися в Санкт-Петербурзі.

Чимало активістів висловлювалися не лише за звільнення Навального та керівника його передвиборчої кампанії Леоніда Волкова, а й проти режиму президента РФ Володимира Путіна. При владі він перебуває останні 18 років. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції