Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В’єтнам атакував потужний тайфун, майже 30 осіб загинули

Негода пошкодила понад 40 тис. будинків.

У неділю, 5 листопада, чисельність загиблих зросла щонайменше до 27 в результаті тайфуну, який атакував В'єтнам.

Проц е повідомляє Reuters.

Тайфун Дамрі став уже 12-м великим штормом, який вразив В'єтнам цьогоріч. Тайфун пошкодив більше 40 тис. будинків, збив електричні стовпи і викорчував дерева.

Наразі 27 осіб вважаються мертвими і 22 пропали без вісті. Тим часом 626 будинків повністю зруйнувано, було евакуйовано понад 30 000 осіб.

У неділю невеликий дощ і сильний вітер обрушилися на берегову смугу.

У суботу було пошкоджено понад 40 000 гектарів сільськогосподарських культур, включаючи цукровий очерет, рисові поля і каучукові плантації.

Повені вбили понад 80 осіб у північному В'єтнамі минулого місяця, в той час як тайфун викликав хаос в центральних провінціях у вересні. Країна, яка налічує понад 90 мільйонів осіб, постійно страждає від руйнівних штормів і повеней через свою довгу берегову лінію.

Нагадаємо, у серпні тайфун "Нору" накрив центральну та західну Японію. Потужна злива затопила вулиці та будинки. До тимчасових притулків рятувальникам довелося евакуювати 10 тисяч людей. У регіоні тимчасово не працюють летовища, порушена також робота наземного транспорту.

Потерпає від потужного шторму і північ В'єтнаму. Там жертвами негоди стали 26 людей. Іще кілька сотень зазнали поранень. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції