Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Данії 16-річну дівчину звинуватили в підготовці терактів

Передбачається, що на дівчину вплинув 24-річний друг, раніше воював в Сирії.

У Данії 16-річна дівчина звинувачується в плануванні терактів у двох школах, одна з яких — єврейська, повідомляє Reuters.

Дівчина, яка недавно прийняла іслам, здобула хімічні інгредієнти для виготовлення бомб. Передбачається, що на неї вплинув 24-річний друг, який раніше воював в Сирії. Йому також пред'явлено звинувачення в співучасті.

Дівчина була заарештована 13 січня, а її друг — наступного дня. Його підозрюють, серед іншого, у забезпеченні своєї подруги матеріалами для виготовлення вибухового пристрою. Обвинувачена та її ймовірний спільник заперечують провину. Відповідно до практики, прийнятої в Данії, їх імена не розголошуються.

Служба розвідки країни з лютого 2015 року оцінює рівень загрози безпеки як "серйозний". Тоді в Копенгагені терорист відкрив вогонь в синагозі, убивши двох чоловік. Після цього його застрелили поліцейські.

Як повідомлялося раніше, терорист-смертник вбив два десятки людей на похороні в іракському місті Ель-Мікдадія. Поранення в результаті теракту отримали 55 чоловік.

Залиште свій коментар

Вибір редакції