Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Франції на цвинтарі солдатів знайшли арену для покемонів

На кладовищі знаходиться не лише арена для покемонів, але і кілька покестопов.

У Франції на цвинтарі солдатів Першої світової війни виявили арену для покемонів з гри Pokemon GO.

Некрополь, на території якого ловці кишенькових монстрів можуть потренувати своїх вихованців, розташований недалеко від міста Вердена.

Про це пише Le Figaro.

Керівництво некрополя шукає можливість заборонити гру на території кладовища.

На кладовищі знаходиться не лише арена для покемонів, але й кілька покестопов, зокрема біля пам'ятника загиблим солдатам-мусульманам.

Дізнатися, як українці можуть встановити гру та які правила у вірусного програми можна з інфографіки ТСН.ua.

Pokemon Go

За останні дні гра Pokemon Go отримала вірусну популярність.

Розробники Pokemon Go попереджають, що необхідно виконувати завдання так, щоб не піддавати себе ризику, проте соціальні мережі переповнені історіями про людей, які встигли врізатися в стовп, впасти на нерівному місці і навіть втратити роботу через пристрасть до нової гри.

Деякі гравці в Pokemon GO так зосереджуються на ігровому процесі, що перестають помічати навколишній світ. Один з перших нещасних випадків, пов'язаних з грою, був зафіксований в США вже через півгодини після виходу програми в App Store: користувач Reddit, захопившись, не помітив у себе на шляху рівчак, впав і пошкодив ногу. Пояснюючи те, що трапилося лікарям, він вирішив розповісти, що отримав травму, вигулюючи собаку. Покемони, заховані у важкодоступних місцях, призводять і до несподіваних знахідок. Так, у штаті Вайомінг підліток шукав в річці водяного покемона і виявив труп.

Фотогалерея Захоплюючий пошук пікачу і небезпечний відхід від реальності: все, що потрібно знати про Pokemon GO (4 фото)

Відео Нова манія: як українці божеволіють від Pokemon GO

Залиште свій коментар

Вибір редакції