У Чорному морі випробовують два нових українських бронекатери

Зокрема, перевіряється робота системи управління артилерійським вогнем.

У Чорному морі біля берегів Одеси проходять випробування два нових малих броньованих артилерійських катери "Аккерман" і "Бердянськ", які були побудовані за замовленням Міністерства оборони України.

Перевіряється, зокрема, робота системи керування артилерійським вогнем, вузлів і механізмів електро-механічної бойової частини, параметри головних двигунів і т. д., передає УНІАН.

Ці катери були побудовані київським заводом "Ленінська кузня", а розроблені миколаївським центром кораблебудування. Вони отримали свої назви "Бердянськ" і "Аккерман" 3 липня 2016 року, в День Військово-морських сил.

Катери призначені для охорони та оборони пунктів базування (портів) і морських (річкових) комунікацій у межах територіального моря, ізоляції ділянок морського (річкового) узбережжя, захисту судноплавства на прикордонних річках. Також катери будуть сприяти прикордонній службі у посиленні охорони кордону, брати участь у рятувальних операціях суден і літальних апаратів, що зазнають лиха.

Президент України Петро Порошенко раніше повідомляв, що зараз на стапелях судноверфі споруджуються ще чотири аналогічні кораблі.

Закладка катерів є продовженням будівництва серії катерів проекту 58155 в рамках Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки на період до 2020 року для потреб ВМС ЗСУ з метою зміцнення морських кордонів України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: