У Гвінеї зафіксовані нові випадки зараження лихоманкою Ебола

В результаті спалаху лихоманки Ебола в Західній Африці з грудня 2013 року померли понад 11 тисяч чоловік.

В Гвінеї зафіксовано два нових випадки захворювання лихоманкою Ебола, повідомила влада країни. Обидва хворих належать до однієї сім'ї. Повідомляється, що раніше три їх родича померли після того, як у них були виявлені симптоми лихоманки. В уряді заявили, що їх село переведене в режим ізоляції, а в район спрямовані на запаси вакцини.

У четвер Всесвітня організація охорони здоров'я офіційно оголосила про закінчення поширення Еболи в сусідній країні - Сьєрра-Леоне, після того як 42 дні там не спостерігалося нових випадків зараження.

Раніше експерти ВООЗ попереджали, що Ебола може знову проявляти себе в окремих випадках, так як вірус здатний зберігатися в організмах, які пережили лихоманку.

Нагадаємо, що раніше 22-річна жінка захворіла на самому початку 2016 року і померла 12 січня. Лихоманка була діагностована у неї посмертно.

В минулий листопад в Гвінеї вилікували останнього пацієнта з вірусом Ебола. Спалах зараження в Західній Африці забрала життя понад 11 тисяч осіб. Вважалося, що на епідемії можна поставити крапку.

У Сьєрра-Леоне закінчилася епідемія Еболи

Протягом 42 днів тут не зареєстрували жодного нового випадку захворювання. У столиці Фрітауні цілу ніч не вщухають народні гуляння. Приводів для радості чимало. Адже смертельна недуга коштувала життя чотирьом тисячам громадян. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: