Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Ірані затримали екс-президента Ахмадінежада за підтримку протестів – ЗМІ

Видання зазначає, що колишній голова держави зробив заяву на підтримку протестувальників.

Колишнього президента Ірану Махмуда Ахмадінежада затримали за підтримку антиурядових протестів. Про це пише Times Of Israel з посиланням на друковане видання Al-Quds Al-Arabi.

За свідченням "надійних джерел у Тегерані" арабське видання пише, що підставою для арешту могла стати заява екс-президента, зроблена 28 грудня під час візиту до міста Бушир.

"Деякі нинішні лідери живуть у повному відриві від проблем та занепокоєнь людей та не знають нічого про реальний стан справ у суспільстві", - цитує газета слова Ахмадінежада.

Також, за твердженням видання, Ахмадінежад додав, що Іран страждає від "безгосподарності" та уряд президента Хасана Рухані "вірить, що вони володіють країною, а населення вважають за нетямущих".

Нині, пише видання, влада домагається посадити Ахмадінежада під домашній арешт. Офіційних коментарів чи підтверджень цій інформації наразі немає.

Нагадаємо, від 30 грудня до 2 січня в Ірані тривали протести, під час яких люди вимагали змін в економіці, оскільки зростає рівень інфляції, а продуктове забезпечення є незадовільним. Крім того, висувається низка політичних вимог: зміни у владі і відмова від участі в регіональних конфліктах. Під час протестів іранські правоохоронці заарештували близько тисячі осіб, кількість загиблих склала 22 особи.  

Станом на 3 січня очільник Корпусу вартових ісламської революції генерал Мухаммед Алі Джафарі заявив про припинення антиурядових акцій в Ірані. Радбез ООН за проханням США збирався на термінове засідання щодо ситуації в Ірані, але закінчилось все критикою Штатів - низка держав заявили, що йдеться про внутрішні справи Ірану.

Залиште свій коментар

Вибір редакції