Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Казахстані екстрено евакуювали аеропорт через розлив ртуті

Пасажир викинув підозрілу ємність у смітник.

В аеропорту Алмати у Казахстані була проведена екстрена евакуація.

Евакуювали пасажирів та персонал через розслив ртуті. Про це повідомили у прес-службі летовища.

"3 жовтня під час оформлення рейсу АК Ейр Астана №141, за маршрутом  Алмати-Тбілісі, у пасажира під час особистого огляду було виявлено ємність з підозрою на ртутновмісну рідину.

На вимогу співробітника авіаційної безпеки про необхідність вилучення підозрілої ємності, пасажир самостійно, без попередження і пояснення, викинув її в урну, в результаті чого стався розлив рідини", - повідомили у прес-службі.

Передають, що інформація про інцидент була передана керівництву аеропорту, службам НС та поліції.

"Була проведена екстрена евакуація пасажирів та працівників аеропорту з будівлі терміналу. Співробітниками НС в будівлі пасажирського терміналу проводяться всі необхідні заходи з ліквідації наслідків розливу", - додали у прес-службі та уточнили, що через розлив рідини було затримано шість рейсів - три внутрішніх і три міжнародних.

Наразі робота всіх служб Міжнародного аеропорту Алмати повністю відновлена.

Правоохоронними органами ведеться розслідування.

Нагадаємо, що раніше головний вокзал німецького міста Ессен евакуювали через підозрілу валізу, для перевірки її вмісту задіяли робота. На боці валізи була наклейка "Обережно, кислота". Головний вокзал Ессена входить в список так званих вокзалів першої категорії, найважливіших залізничних вузлів ФРН. Таких вокзалів в країні 21.

Залиште свій коментар

Вибір редакції