Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всього на саміті очікується участь лідерів 19 країн-членів Євросоюзу.

У Китаї У місті Ханчжоу стартував саміт G20, тема якого - "Будівництво інноваційної, здоровою, взаємопов'язаної та інклюзивної світової економіки".

Своэю чергою, Китай назвав основними пріоритетами свого головування - пошук нових шляхів для світового економічного розвитку, більш ефективне світове економічне та фінансове управління, стимулювання міжнародної торгівлі і інвестицій, а також інклюзивна і взаємозв'язаний розвиток.

Напередодні, у Білому домі повідомили, що не виключають неформальної зустрічі президентів США і Росії Барака Обами і Володимира Путіна на полях саміту "великої двадцятки".

Але формальна двостороння зустріч не запланована. "Однак на кожному з подібних самітів, який вони обидва відвідують, ми зазвичай намагаємося знайти можливість, щоб два лідери провели разом деякий час, зосередившись на Сирії та Україні", - сказав ключовий зовнішньополітичний радник Обами Бен Родс.

Як відомо, "Велика двадцятка" (G20) - це провідний форум для обговорення питань глобального економічного і фінансового співробітництва. G20, що об'єднує найбільші розвинені економіки світу, на частку яких припадає близько 85% світового ВВП. У 2013 році головою в G20 була Росія, у 2014 році її змінила Австралія, в 2015 році головування перейшло до Туреччини.

Все на саміті очікується участь лідерів 19 країн-членів Євросоюзу.

Нагадаємо, США і Великобританія продовжать протистояти "російської агресії" в Україні.

За словами президента США Барака Обами після прес-конференції з прем'єр-міністром Великобританії Терезою Мей, Великобританія підтвердила зобов'язання щодо трансатлантичної архітектури безпеки. Країни продовжать протистояти російській агресії в Україні, продовжимо протистояти кіберзагрозам, боротися з терористичними мережами і по знищенню "Ісламської держави.

Залиште свій коментар

Вибір редакції