Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кремлі підтвердили, що кураторство "українською темою" передали Козаку

Також там заявили, що він займатиметься "питаннями інтеграції", але "не Росії і України".

У Кремлі заявили, що заступник голови адміністрації президента РФ Дмитро Козак буде займатися українським напрямком.

Про це сказав речник президента РФ Дмитро Пєсков, відповідаючи на запитання, чи означають недавні контакти Козака щодо обміну полоненими, що кураторство "українською темою" передали саме йому.

"Принаймні, я зараз можу констатувати, що так, Козак займається і буде продовжувати займатися в своїй новій посаді українськими справами і питаннями інтеграції", - цитує Пєскова Інтерфакс-Україна.

Речник Путіна додав, що точне формулювання буде зафіксоване в розподілі обов'язків, які поки "не формалізовані".

На уточнювальне запитання, інтеграцією "кого з ким" буде займатися Козак, Пєсков відповів: "Не Росії і України. У Росії багато інтеграційних процесів, в яких вона бере участь вельми успішно".

Про звільнення помічника президента Російської Федерації Владислава Суркова стало відомо 25 січня. Російські ЗМІ вбачають причиною цьому провал політики Суркова щодо окупованих Росією територій ОРДЛО. Нібито через внутрішні конфлікти Сурков спочатку втратив контроль над "Л/ДНР". Зокрема через суперечки з ФСБ, спецлужба відібрала курування псевдореспублік у помічника Путіна.

Відео "Зміна курсу на українському напрямку": чому помічник Путіна Сурков покидає держслужбу

Це сталось нібито через зміну курсу на українському напрямку. Сурков, за даними багатьох джерел, відповідав за відносини Росії з Україною ще з 2013 року. Його вважають одним з архітекторів анексії Криму і створення "ЛНР" і "ДНР" на Донбасі.  

"Зміна курсу на українському напрямку": чому помічник Путіна Сурков покидає держслужбу

Залиште свій коментар

Вибір редакції