У Кремлі змінили "куратора щодо України" – РосЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Соратник помічника Путіна пішов з посади.

Керівник управління прикордонного співробітництва адміністрації президента РФ Олег Говорун залишає свій пост. Він написав заяву про відставку.

Про це повідомляє "РБК" з посиланням на власні джерела в Кремлі.

За словами джерела видання, після відставки Говоруна його обов'язки виконуватиме Олексій Філатов. Він кілька років займав в управлінні пост головного радника та займався відносинами Росії з Південною Осетією. Його прізвище згадувалося в ЗМІ також під час візитів кремлівських чиновників до цієї республіки.

Зазначимо, що новий "вповноважений" Філатов минулого року на посаді заступника начальника управління став куратором "ДНР" і "ЛНР". До нього "роботу" в Кремлі курував заступник Говоруна Максим Поляков. 

Стосовно самого Олега Говоруна, який залишає посаду, він вважається давнім соратником помічника президента Росії Владислава Суркова, вони знайомі від 1990-х років.

"Свого часу Говорун, коли тільки приїхав до Москви, влаштувався простим офіціантом в ресторан "Золоте кільце", що навпроти МЗС. Тоді ще молодий менеджер МЕНАТЕП Сурков якимось чином його помітив на одній з презентацій та побачив в ньму організаторські здібності, - розповів один з колишніх колег Говоруна.

У вересні 2013 року Сурков став помічником президента і куратором українського напряму в Кремлі. Через місяць Говоруна призначили начальником управління президента з соціально-економічного співробітництва з державами СНД, Абхазією і Південною Осетією.

Джерело іншого російського видання "Коммерсант" розповіло, що Говорун покинув посаду за сімейними обставинами. РосЗМІ говорять про те, що він хотів піти ще торік, однак відзначають, що у Кремля виникали претензії до роботи щодо українського напряму.

Нагадаємо, раніше помічник президента Росії Володимира Путіна Владислав Сурков. пообіцяв Російська Федерація допомагала і буде допомагати терористам "Донецької" та "Луганської народних республік"

Ми здатні сприяти у вирішенні ваших проблем. Ще раз підтверджую, що ми будемо продовжувати це робити", - заявив Сурков.

ВідеоВіктор Шендерович: про авторитарну Росію і Україну, в якій йому легко дихати

Не так і багато людей у сучасній Росії залишилось, яких цікаво слухати в Україні. Таким людям, як правило, не солодко на Батьківщині. Хтось втратив роботу, хтось професію, а декому погрожували розправою. Все це на собі відчув публіцист Віктор Шендерович. Він передбачив анексію Криму і за це став ворогом своєї держави. Про Росію до і після вбивства Нємцова і Україну, в якій йому легко дихати, –  у ексклюзивному інтерв'ю публіциста, літератора та  опозиціонера Віктора Шендеровича.

Віктор Шендерович: про авторитарну Росію і Україну, в якій йому легко дихати

Залиште свій коментар

Вибір редакції