Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У магазинах Таїланду заборонили пластикові пакети

Це частина урядової програми.

Від нового року 25 тисяч магазинів і супермаркетів Таїланду перестали видавати покупцям одноразові пластикові пакети, пише NHK.

Заборона використання целофанових пакетів в торгових мережах - це частина урядової програми зменшення пластикового сміття. 

Слід зауважити, що Таїланд щороку використовує близько 45 мільярдів целофанових пакетів. Уряд країни звернувся до громадян із закликом припинити користуватися ними.

Як повідомлялося, Верховна Рада Укпаїни 12 листопада у першому читанні проголосувала за законопроєкт щодо обмеження використання пластикових пакетів. Їх заборонять продавати та роздавати у роздрібній торгівлі супермаркетах, ринках та ресторанах з 2022 року. 

Відео Свідоме споживання: чому варто відмовлятися від поліетиленових пакетів

Замість поліетиленового пакета - еко-торбинка, авоська чи паперовий пакет. Сьогодні Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів. За даними ООН, щорічно у світі використовують 5 трильйонів поліетиленових пакетів. Вони не розкладаються сотні років.  Сьогодні в Україні акція - "День без поліетилену". Сніданок дізнавався, чим замінити целофан навіть при покупці філе чи риби. І чи взагалі є сенс сказати "ні" цьому матеріалу хоча б на день. 

Свідоме споживання: чому варто відмовлятися від поліетиленових пакетів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції