Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ОБСЄ зафіксувала у Золотому камери і антени, встановлені біля блокпоста бойовиків

Поблизу Станиці Луганської було зафіксовано безпілотник. 

На ділянці розведення сил у Золотому спостерігачі ОБСЄ  зафіксували камеру та антену, які встановлені біля блокпоста окупаційних збройних формувань.

Про це йдеться у звіті місії ОБСЄ в Україні.

"У межах ділянки розведення в районі населеного пунту Золоте (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська) члени патруля місії вперше бачили спрямовану на північ камеру й антену, встановлені на опорі лінії електропередачі приблизно за 150 м на північний схід від блокпоста збройних формувань", - йдеться у звіті.

Крім того, на південному краї ділянки розведення було помічено трьох членів російських збройних формувань. У них були нарукавні пов’язки з написом "СЦКК". Бойовики з такими самими пов’язками перебували також на ділянці розведення у Станиці Луганській.

Також у межах розвдення поблизу Станиці Луганської було зафіксовано безпілотник. 

Як повідомлялося раніше, збройні формування РФ не пустили спеціальну моніторингову місію ОБСЄ до трьох населених пунктів, тимчасово не підконтрольних українському уряду. Міжнародні спостерігачі у звіті вказали відмову бойовиків патрулю місії у проїзді на тимчасово окуповану територію Донецької області через блокпости біля населених пунктів Верхньошироківське (кол. Октябрь) та Приморське. Також бойовики не дозволили ОБСЄ увійти на територію об'єкта збройних формувань біля населеного пункту Михайлівка. 

Відео Рідні полонених проросійськими бойовиками українців зустрілись з представником ОБСЄ

У Києві координатора у гуманітарній підгрупі, що знов має зібратись у Мінську, питали про одне: коли ж бранці, що в тюрмах сидять вже по кілька років, повернуться додому. Про зустріч загалом і про надії після неї, зокрема, - дивіться далі.  

Рідні полонених проросійськими бойовиками українців зустрілись з представником ОБСЄ

Залиште свій коментар

Вибір редакції