У Міноборони США заявили про готовність надати летальну зброю Україні

Дата публікації
Перегляди
4172
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Міноборони США заявили про готовність надати летальну зброю Україні

Фото: Reuters

Пентагон активно працює над цим питанням.

У Міністерстві оборони США підтримують ідею надання летальної зброї Україні і активно займаються цим питанням.

Про це сказав генерал військово-повітряних сил США Пол Селва перед Комітетом Сенату з питань збройних сил на слуханнях, присвячених затвердженню його на посаду заступника голови Об'єднаного комітету начальників штабів збройних сил США, передає Голос Америки.

США може надати Україні летальну зброю

США може надати Україні летальну зброю

"Я підтримую надання летальної оборонної допомоги з безпеки Україні, і Міністерство оборони США активно займається цим питанням на міжвідомчому рівні", - заявив Пол Селва.

"Хоча обороноздатність України посилилась завдяки навчанням США, Україна все ще не має достатніх можливостей, так як її супротивник є більш технологічно просунутий", - додав генерал.

Пол Селва також заявив, що вважає Росію найбільшою загрозою для національної безпеки США.

"Хоча Північна Корея, Іран та "ІДІЛ" мають очевидні ворожі наміри і становлять регіональну та глобальну загрози, жодна з них не загрожує існуванню нашої країни. Росія та Китай перебувають в іншій категорії; вони можуть залучити Сполучені Штати по всьому спектру ядерного та традиційного конфлікту. Вони продовжують невідступно інвестувати до повного спектру сучасних інструментів. Чому Росія є більш негайною загрозою – так це через ядерні можливості, демонстрацію агресивної поведінки та готовність застосовувати військову силу", - пояснив генерал.

Нагадаємо, на початку березня Палата представників підтримала виділення 150 мільйонів доларів на військову підтримку України. Кошти будуть доступні для Пентагону для надання Україні військової підтримки, включаючи, зокрема, надання летальної зброї оборонного спрямування і оснащення, логістичної підтримки, підтримки розвідки української армії і сил національної безпеки, навчання особового складу українських збройних сил тощо.

Верховний головнокомандувач НАТО закликав посилити українську армію

Верховний головнокомандувач НАТО закликав посилити українську армію

Наступна публікація