Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Правки кардинально змінили зміст зображення. 

У столиці Білорусі – Мінську – невідомий доповнив колючим дротом мурал про дружбу РФ та Білорусі, намальований  до Дня Росії. 

Це помітив білоруський блогер Egor  Budgawl. 

Зображення з'явилося на стіні житлового будинку у червні. Будинок розмалювали російські вуличні художники Артур Кашак і Ілля Соколов.

На муралі були зображені дівчинка із вінком на голові та гербом Москви на грудях і хлопчик із гербом Мінська з букетом у руках.  Тепер малюнок доповнили колючим дротом.

Білоруська "Радіо Свобода" повідомила, що  "правки" були внесені вранці 23 жовтня з використанням підйомника. Керівник відділення стріт-арт-художників "Signal" Олег Ларічєв автора правок не назвав, але пояснив, що він вклав у свою роботу таке пояснення: "Якщо держава взялася за стріт-арт, нехай приймає правила гри".

"Мене хлібом не годуй, дай тільки розповісти концепцію своєї чергової роботи. Але в цьому випадку я б не став так робити. Нехай свобода трактувань цього жесту буде повною і безмежною, не хочу обмежувати її своїми якимись заявами. Якщо їм подобається така версія, як озвучено вище, то нехай буде так, я не проти - несвободи у нас і справді майже стільки ж, скільки свободи", - йдеться в коментарі неназваного автора.

Нагадаємо, раніше британське видання The Economist помістило зображення президента Росії Володимира Путіна на обкладинці свого свіжого номера, який вийшов 22 жовтня. Російський президент зображений із червоними винищувачами замість зіниць, на обкладинці написано: "Путінізм".

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції