Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російська влада заборонила проводити акцію протесту.

У Москві сьогодні, 3 серпня, знову тривають мітинги - вони відбуваються вже не перші вихідні через недопуск незалежних кандидатів на вибори до Московської міської думи. 

Російська влада не дала дозвіл провести нову акцію сьогодні. Як передає Медуза, вона все одно відбувається - у формі прогулянки Бульварним кільцем.

Правоохоронці кажуть про близько 350 учасників, з яких 30 затриманих. Втім, ОВД-Инфо каже про аж три сотні затриманих. Серед  них є й журналісти, зокрема це працівники видань "Ведомости", "Дождь" та "Сноб".

Нагадаємо, на акції за вільні вибори в Москві 27 липня затримали 1373 людини, повідомили правозахисники. Щонайменше 152 людини залишилися на ніч в ОВС. Водночас, офіційна представниця ЄС Мая Косьянчич від імені ЄС закликала владу Росії дотримуватися міжнародних зобов'язань під час проведення місцевих виборів, які відбудуться у вересні.

Раніше слідчий комітет РФ відкрив кримінальну справу про застосування насильства до поліції під час мітингу 27 липня.

ВідеоПід час опозиційної акції в Москві поліція арештувала понад 300 людей

Масові затримання під час опозиційної акції в Москві. Протестувальники вийшли на мітинг через відмову опозиційним кандидатам балотуватися на вибори в Московську міську думу. За даними МВС Росії, поліція арештувала майже триста учасників акції, правозахисні організації повідомляють про вдвічі більше затриманих.  

Під час опозиційної акції в Москві поліція арештувала понад 300 людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції