Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Нідерландах на блошиному ринку продали картину Гітлера за 75 центів

Люди не знали, що мають справи з оригіналом.

Голландському інституту військової документації пожертвували картину Адольфа Гітлера. Подарунок зробила жінка, яка не захотіла розкривати свою особу загалові.

Як стало відомо з її слів, батько цієї жінки придбав полотно на блошиному ринку. Картина коштувала покупцеві 75 центів. Підпис художника він зауважив вже коли прийшов додому. Після того було проведено кілька спроб встановлення справжності картинки, причому два аукціонних будинки відмовилися виставляти її на торги. Врешті фахівці підтвердили, що малюнок справді є справою руки Гітлера. Власники вирішили не продавати і не тримати вдома це полотно, а віддати його на збереження в історичний архів.

Раніше цього року записна книжка, яка ймовірно належала Адольфу Гітлеру, із адресами і телефонними номерами була продана на аукціоні Henry Aldridge and Son у Великобританії за 33 тисячі фунтів. У книзі записані від руки понад 200 телефонних номерів, серед власників яких є і високопоставлені керівники Третього рейху Генріх Гіммлер, Йосип Геббельс, Рудольф Гесс, Герман Герінг, Йоахім фон Ріббентроп, Рейнхард Гейдріх, Альберт Борман та інші.

ВідеоВ Австрії знесуть будинок, у якому народився Гітлер

Залиште свій коментар

Вибір редакції