Перейти до змісту
У Німеччині чоловік вбив своїх батьків, бо їм не сподобалась його наречена

У Німеччині чоловік вбив своїх батьків, бо їм не сподобалась його наречена

Вбивцям винесли вирок.

Не сподобалась наречена - розплатилися життям. Німецький суд виніс вирок вбивцям батьків, йдеться у ТСН.16:45

Молода пара, Інго та Стефані, хотіла одружитися, однак батькам нареченого невістка не подобалася, тож він вирішив їх спекатись. Спочатку намагався отруїти свою 66-річну маму - жінка потрапила до лікарні, але потім її виписали.

Згодом спробував ще раз підсипати їй отруту, а коли та не подіяла,  схопив молоток. Убив чоловік і свого 70-річного батька. Нареченої на момент вбивства у будинку не було, та коли вона повернулася, то допомогла сховати тіла. Їх замурували у стіну будинку.

Вбивці звернулися до поліції з заявою про зникнення родичів та навіть встигли побратися перш, ніж поліція виявила тіла. Суд вирішив, що решту життя подружжя проведе за ґратами.

"Підсудний вбив своїх батьків теслярським молотком, як вважається, скоїв так лише тому, що йому це підказала зробити дружина", - повідомив речник суду Фрідріх Вайтнер.

Відео Німецький суд виніс вирок подружжю, яке вбило батьків нареченого 

Молода пара, Інго та Стефані, хотіла одружитися. Однак, батькам нареченого невістка не подобалася, тож він вирішив їх спекатись. Спочатку намагався отруїти свою 66-річну маму - жінка потрапила до лікарні, але потім її виписали. Згодом спробував ще раз підсипати їй трунок, а коли той не подіяв, то схопив молоток. Убив чоловік і свого 70-річного батька. Нареченої на момент вбивства у будинку не було, та, коли вона повернулася, то допомогла сховати тіла.    

Німецький суд виніс вирок подружжю, яке вбило батьків нареченого 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин