У Нью-Йорку встановили головну різдвяну ялинку США

Верхівку 22-метрової ялинки за традицією прикрасять гігантською кришталевою зіркою діаметром 2,7 метра.

У п'ятницю на Нью-йоркській площі Рокфеллер-плаза була встановлена ​​головна різдвяна ялинка США. Пишне хвойне дерево заввишки 22,5 метра розмістили у самому центрі американського мегаполісу.

Норвезька ялина була доставлена ​​в Нью-Йорк на довгомірній вантажівці з містечка Міффлінвіль (США, штат Пенсільванія). Там вона росла на ділянці сімейства Келлер.

Тепер встановленій на головній "різдвяній" площі Нью-Йорка зеленій красуні належить знайти елегантний наряд.

Протягом двох тижнів робітники прикрасять дерево гірляндою, в якій понад 30 тисяч різнокольорових лампочок, а на верхівку за традицією поставлять гігантську кришталеву зірку діаметром 2,7 метра. Вона складається з двох з половиною тисяч кришталевих пластин і важить 250 кілограм.

Традиційно різдвяний сезон у США починається в день, коли на цій ялинці засяють вогні. Цього року урочиста церемонія запалювання ялинки відбудеться 30 листопада, а згасне вона 7 січня 2012 року. Очікується, що за святковий сезон біля ялинки побувають кілька мільйонів людей.

Традиція встановлення різдвяної ялинки на Рокфеллер-плаза з'явилася на початку 1930-х років. Тоді робітники, котрі створювали комплекс будівель Рокфеллер-центру, вперше у 1931 році встановили святкове дерево прямо на будівельному майданчику. А перша церемонія запалювання на цій ялинці різдвяних вогнів пройшла у 1933 році.

Читайте також:

Новий рік-2012 за кордоном: де і за скільки святкувати

Різдвяну ялинку Папі Римському привезуть з українських Карпат

У Вашингтоні вітер вирвав з корінням головну різдвяну ялинку США

На Новий рік можна випадково придбати ялинку з Чорнобилю

Повʼязані теми:

Наступна публікація