У Парижі ліквідували ймовірного організатора терактів - ЗМІ

Дата публікації
У Парижі ліквідували ймовірного організатора терактів - ЗМІ

Про ліквідацію Абауда також повідомляє The Washington Post / Reuters

Злочинці планували теракти в паризькому аеропорту "Шарль-де-Голль".

Ймовірний організатор терактів в Парижі Абдельхамід Абауд ліквідований поліцією в ході спецоперації в передмісті Парижа Сен-Дені.

Про це повідомляє телеканал RTL з посиланням на експерта з тероризму, колишнього співробітника французької розвідки Клода Моніці.

Про ліквідацію Абауда також повідомляє The Washington Post. Видання посилається на два високопоставлені джерела в розвідці. Офіційно ця інформація поки не підтверджена. Прокурор Парижа Франсуа Моленс лише повторив, що Абауда немає серед затриманих бойовиків, передає Reuters. У той же час офіційно паризький прокурор поки зміг підтвердити ліквідацію тільки двох бойовиків.

Нагадаємо, що спецоперація почалася в Сен-Дені в середу, 18 листопада, близько 04:30. В результаті семеро підозрюваних затримано. При цьому серед них немає ймовірно організатора терактів — Абдельхаміда Абауда. Імовірно, на його затримання і був націлений рейд. За даними прокуратури Парижа, перебувала у квартирі смертниця підірвала себе під час штурму, ще один підозрюваний знайдений мертвим. Поранення в ході рейду отримали п'ять поліцейських.

Нагадаємо, що терористи планували теракти в аеропорту і торговому центрі в Парижі.

13 листопада в Парижі відбулася серія терактів. Жертвами нападів стали щонайменше 129 осіб. Терористи влаштували кілька перестрілок в різних частинах міста, здійснили три вибухи біля футбольного стадіону, а також захопили заручників в концертному залі. Вісьмох терористів силовикам вдалося ліквідувати.

За офіційними даними французької прокуратури у нападах на Париж брали участь 8 осіб, які були знищені. 

У Сен-Дені затримали терористів

У Сен-Дені затримали терористів

Наступна публікація