У ПАРЄ розповіли, скільки часу Росія не матиме доступу до асамблеї

Брассер підтвердила, що її юридична позиція лишається чинною.

Керівний комітет ПАРЄ (бюро асамблеї) погодив позицію президента ПАРЄ Анн Брассер про те, що делегація РФ не матиме права взяти участь у роботі асамблеї до обрання нового складу російського парламенту.

Як пише "Європейська правда", Анн Брассер підтвердила, що юридична позиція, яку вона надіслала до Москви тиждень тому, лишається чинною.

"Вони (росіяни) не зможуть сформувати свою делегацію протягом року, окрім як після нових виборів", - заявила вона.

Брассер також прокоментувала висловлювання глави думського комітету у закордонних справах Костянтина Косачова, який заявив на минулому тижні, що  позиція, висловлена Брассер, не має юридичного підґрунтя.

"Косачов вважає що я відреагувала емоційно і чомусь він вважає що це через те, що я жінка. Та йдеться не про емоції, а про правила. Сесія юридично починається в січні і триває до кінця року, а подати склад делегації можна лише до початку сесії. Бюро ПАРЄ погодилося з цим", - заявила вона.

Зазначається, що 25 січня спливає термін повноважень Брассер, буде обраний новий президент асамблеї.

Нагадаємо, що 18 січня Сергій Наришкін підтвердив, що делегація Росії ухвалила рішення не брати участь у січневій сесії ПАРЄ.

Також російська делегація не заплатила за членство в Раді Європи. Заступник голови комітету з економічної політики Ради федерації РФ Сергій Калашников заявив, що Росія не збирається платити, поки не повернеться в ПАРЄ. Як раніше повідомляли ЗМІ, Росія проігнорує сесію ПАРЄ, щоб уникнути санкцій.

Таким чином Парламентська асамблея Ради Європи може стати першим міжнародним органом, який зменшить тиск на РФ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: