Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Пентагоні заявили про розробку РФ та Китаєм космічної зброї

У Пентагоні побоюються, що провідна роль США в космосі спадає.

Росія та Китай розробляють нову космічну зброю

Про це заявив генерал-лейтенант Роберт Ешлі, голова Розвідувального управління Міністерства оборони США, - пише Defense One.

Країни, які Ешлі назвав "конкурентами", розробляють "спроможності з перехоплення супутників із землі та з космосу, - сказав він. – Цю технологію розвивають саме зараз. Вона з’явиться в найближчому майбутньому".

У Пентагоні побоюються, що провідна роль США в космосі спадає і невдовзі небо може бути заповнене супутниками-роботами країн-конкурентів.

"Росія та Китай продовжують запускати "експериментальні" супутники, які здійснюють складні операції на орбіті. Деякі технології мирного призначення, такі як інспекція супутників, дозаправка та ремонт – можуть бути використані проти космічних об’єктів супротивника", – зазначається у звіті Служби управління з розвідки.

ВідеоУкраїнці допомагають НАСА будувати ракету для досліджень у космосі

Ракета "Антарес" буде досліджувати принципові для фізиків питання. Про те, де саме стали в пригоді досвідчені інженери "Південмашу" і, які шанси, що міжнародна космічна станція не голодуватиме, дізнавався кореспондент ТСН.

Українці допомагають НАСА будувати ракету для досліджень у космосі

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп підписав низку директив про космічну політику Білого дому, які передбачають створення "космічних сил" та спрямовані на зменшення супутникового безладу у космосі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції