Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Південній Кореї заарештували керівника Samsung у масштабній справі щодо корупції

Лі Чже Йон підозрюється в дачі мільярдних хабарів подрузі президента країни.

У Південній Кореї заарештували віце-президента і фактичного керівника компанії Samsung Лі Чже Йона.

При цьому суд відмовився заарештувати його батька і президента компанії Лі Гон Хі, передає Медуза.

Чже Йон звинувачується в дачі хабарів подрузі президента Південної Кореї на загальну суму в 43 млрд вон (36,42 млн доларів). Також його звинувачують у розтраті і дачі неправдивих свідчень.

В новому клопотанні прокуратури керівнику Samsung додали й інші звинувачення, зокрема, в порушенні закону при виведення коштів за кордон.

Нагадаємо, 16 січня в офісі спеціальних прокурорів Південної Кореї заявили, що вже почали пошук законної основи для арешту Лі Чже Йона. Йому висувають звинувачення в хабарах подрузі президента країни Пак Кин Хе, яку тимчасово відсторонили від посади у зв'язку з процедурою імпічменту через корупцію.

Samsung звинувачують у тому, що той фінансував фонди, які належали подрузі президента країни Цой Сун Соль, в обсязі 43 мільярдів вон (близько 36 мільйонів доларів США) нібито в обмін на те, щоб отримати політичну підтримку для суперечливого злиття двох дочірніх підприємств.

9 грудня 2016 року парламент проголосував за оголошення імпічменту президенту Південної Кореї Пак Кин Хе на тлі корупційного скандалу.

Відповідне рішення повинен ухвалити Конституційний суд країни. У нього на це є 6 місяців. Поки Пак Кин Хе відсторонена від посади, обов'язки президента виконує прем'єр-міністр країни Хван Ге Ан.

Пізніше люди вийшли на демонстрації, вимагаючи Конституційний суд не затягувати з прийняттям рішення.

Відео Найбільший в історії Південної Кореї корупційний скандал набирає обертів

Залиште свій коментар

Вибір редакції