У поселенні індіанців оголосили надзвичайний стан через епідемію самогубства

За 24 години одинадцятеро людей спробували вкоротити собі віку.

У поселенні канадських індіанців запровадили надзвичайний стан через епідемію самогубства. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

За 24 години одинадцятеро людей із 2000 осіб спробували вкоротити собі віку. На місце події направили групи швидкого реагування у складі лікарів та психологів.

Зазначимо, за останні місяці таких випадків було близько сотні. На щастя, більшість самогубців вдалося врятувати, але один із них таки помер. В асамблеї корінних народів Канади кажуть, що такі випадки - типові для маленьких індіанських поселень, у яких молодь відчуває безвихідь.

Крім того, у березні було 28 спроб самогубства, а 101 людина намагалася вкоротити собі віку у віці від 11 до 71 року з вересня.

Причину таких вчинків вбачають у рівні безробіття, який, за даними The Toronto Star, становить 70%. Молодь не відвідує навчальні заклади, оскільки не бачить в цьому сенсу.

У канадських індіанців немає закладів, що опікуються психічним здоров'ям, і лише чотири медичні працівники, які часто не належать до корінного народу, тому швидко їдуть після свого прибуття.

Нагадаємо, У 25% випадків Канада відмовляє українцям у видачі туристичних віз. Про це повідомив посол держави в Україні Роман Ващук. Він каже, що в українців є звичка прикрашати реалії, зокрема при подачі документів на візи.

Через епідемію самогубства надзвичайний стан запровадили у поселенні канадських індіанців

Туди направили групи швидкого реагування у складі лікарів та психологів. Впродовж останніх кількох днів одинадцятеро людей там спробували вкоротити собі віку. А за останні місяці таких випадків було близько сотні. Більшість із самогубців вдалося врятувати, але один із них таки помер. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: