У Росії чоловікам дозволили лупцювати жінок і дітей

Насильство в родині більше не вважатиметься злочином.

Так звана російська "Дума" дозволила чоловікам бити дружин і дітей. Законопроект про декриміналізацію сімейного насилля "депутати" нелегітимного зібрання схвалили у першому читанні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Згідно з документом, лупцювання членів родини стає адміністративним правопорушенням, а отже не передбачає серйозного покарання. Досі за побиття родичів можна було сісти за ґрати на строк до двох років. Автор проекту, сенатор Олена Мізуліна заявляє, що він захистить "традиційну сім'ю" від, "безпідставного втручання правоохоронних органів".

За даними міжнародної правозахисної організації Amnesty International, щороку від домашнього насильства у Росії гинуть 14 тисяч жінок і дітей. Майже 600 тисяч зазнають постійних побоїв та принижень.

Наприкінці минулого року до нелегітимної Держдуми РФ внесли законопроект про повну заборону на навчання неповнолітніх дітей російських чиновників в освітніх установах за кордоном. Автором документу став комуніст Валерій Рашкін.

Російська Дума дозволила бити дружин і дітей

Законопроект про декриміналізацію сімейного насильства депутати схвалили у першому читанні. Згідно з документом, лупцювання членів родини стає адміністративним правопорушенням, а відтак не передбачає серйозного покарання. Поки що за побиття родичів можна сісти за грати на строк до двох років.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: