У Росії назвали дату польоту наступного екіпажу до МКС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У космос вирушать троє астронавтів.

Рада головних конструкторів російської ракетно-космічної корпорації "Енергія" ухвалила рішення про черговий запуску екіпажу до Міжнародної космічної станції (МКС) 3 грудня 2018 року.

Про це повідомляє прес-служба корпорації.

"За підсумками засідання Радою головних конструкторів схвалені пропозиції РКК "Енергія": за планом майбутніх робіт з підготовки корабля "Союз МС-11" до запуску 3 грудня 2018 р .; з доставки на МКС чергової експедиції в складі трьох осіб: Олега Кононенка ("Роскосмос", командир корабля), Давида Сен-Жака (ККА, бортінженер) і Енна Макклейна (NASA, бортінженер)", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що корабель "Союз МС-11" після досягнення МКС має 20 грудня забрати звідти на Землю теж трьох астронавтів: Александера Герста (ЄКА), Серін Ауньйон-Ченселлора (NASA) і Сергія Прокоп'єва ("Роскосмос").

Нагадаємо, 11 жовтня в Казахстані після запуску ракети "Союз" з космодрому Байконур сталася "аварія носія". На борт МКС мали вирушити американський астронавт Тайлер Хейг і російський космонавт Олексій Овчінін. Все було готове до зльоту, і ракета відірвалася від землі, однак сталася аварійна ситуація – другий ступінь ракети втратив орієнтацію і двигуни вимкнулися. Екіпаж в аварійній капсулі відокремився від корабля і приземлився. Обидва космонавти вижили і не потребували медичної допомоги.

ВідеоНа другій хвилині польоту російської ракети "Союз" сталася поломка носія

З Байконуру невдало стартувала російська ракета із двома астронавтами на борту. За лічені секунди капсула із астронавтами - американцем та росіянином - від'єдналася і впала. Космонавти живі. Про ймовірні причини провалу - у сюжеті. 

На другій хвилині польоту російської ракети "Союз" сталася поломка носія

Залиште свій коментар

Вибір редакції