Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії проводять масштабні навчання ракетних військ

Російські військові будуть вчитися шукати, блокувати і знищувати умовних диверсантів.

В різних регіонах Росії - від Тверської області до Алтайського краю - близько 400 одиниць техніки, включаючи автономні пускові установки "Тополь", "Тополь-М" і "Ярс", задіяні у навчаннях.

Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на прес-службу Міноборони РФ.

"Під час бойового навчання стратегічні ракетники відпрацьовують питання виведення ракетних комплексів на польові позиції, здійснення маршу, розосередження агрегатів зі зміною польових позицій, інженерного обладнання позицій, організації маскування і бойової охорони", — йдеться в повідомленні.

Російські військові будуть вчитися шукати, блокувати і знищувати умовних диверсантів. На цьому етапі вони використовують і нові бойові протидиверсійні машини (БПДМ) "Тайфун-М" з безпілотними літальними апаратами.

Крім того, ракетники відпрацюють подолання умовно заражених ділянок місцевості, відбиття нападу наземних і повітряних сил супротивника і організацію взаємодії з доданими підрозділами.

"Ракетники також виконають навчально-бойові завдання з проведення умовного пуску ракет", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в червні У Росії в республіці Бурятія підрозділи радіоелектронної боротьби (РЕБ) Східного військового округу (ВВО) провели масштабні навчання із застосуванням нових комплексів "Борисоглєбськ-2" і "Ртуть-БМ".

Залиште свій коментар

Вибір редакції