Росія розпочала масштабні навчання з новою зброєю "Борисоглібськ" і "Ртуть"

Військовослужбовці РФ вже здійснили багатокілометровий марш на техніці з пункту дислокації до полігону.

У Росії в республіці Бурятія підрозділи радіоелектронної боротьби (РЕБ) Східного військового округу (ВВО) проведуть масштабні навчання із застосуванням нових комплексів "Борисоглібськ-2" і "Ртуть-БМ", повідомляє ТАСС.

"На полігоні "Бурдуна" з початку тижня в польовому виході буде задіяно понад 200 військовослужбовців і близько 30 одиниць нової техніки", - заявили в прес-службі ВВО.

Військовослужбовці РФ вже здійснили багатокілометровий марш на техніці з пункту дислокації до полігону, де організували табір.

Там вони мають виконати низку спеціальних завдань із розгортання систем РЕБ, організації цілодобового чергування у польових умовах, пеленгації джерел радіоелектронного випромінювання і створення перешкод системам зв'язку умовного противника.

Польовий вихід триватиме місяць, потім кожен військовослужбовець здасть заліки зі спецпідготовки. Підсумком стане масштабне тактико-спеціальне навчання, під час якого підрозділи РЕБ забезпечать виконання навчально-бойових завдань мотострілецького батальйону у наступі й обороні.

Нагадаємо, що на Яворівському полігоні, що на Львівщині, розпочалися масштабні українсько-американські навчання "Rapid Trident 2016".

На Яворівському полігоні почались масштабні українсько-американські навчання "Rapid Trident 2016"

Сценарій цьогорічного вишколу - військовий конфлікт між двома умовними країнами. Для його подолання будуть залучати українську та американську броньовану техніку і авіацію. Від України у навчаннях беруть участь курсанти військових ВУЗів, бійці сухопутних та повітряно-десантних військ, морська піхота, нацгвардійці та перший батальйон 72 механізованої бригади. Більшість мають бойовий досвід у зоні АТО, яким ділитимуться з іноземними колегами.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: