Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії стався вибух на військовому полігоні, є жертви

Невстановлений снаряд розірвався у Ленінградській області РФ.

У Росії 6 червня на військовому полігоні в Ленінградській області стався вибух. Цю інформацію підтвердии в Західному військовому окрузі РФ.

За інформацією російських ЗМІ, внаслідок детонації невстановленого боєприпасу, котрий знаходився у ґрунті, загинули двоє солдат. Командування округу повідомило про двох поранених, котрі отримали травми нижніх кінцівок. Офіційно наголошується, що постраждалим надається допомога і загрози їх життю немає.

ВідеоВійськові отримали поранення внаслідок вибуху на полігоні у Кривому розі

Відомо, що на полігоні 17 бригади на Дніпропетровщині військові встановлювали снайперські мішені для стрільб, коли стався вибух. Солдатові строкової служби та двом контрактникам скалки уразили ноги. Представники Нацгвардії кажуть, що жоден поранений боєприпасів не отримував.

Військові отримали поранення внаслідок вибуху на полігоні у Кривому розі

В адміністрації Кінгісепского району Ленінградської області уточнили, що вибух стався на військовому полігоні "Туган". Командування військової частини проводить перевірку.

ЦЬого ж дня надійшло повідомлення, що Північна Корея ліквідувала основний полігон Іхара, призначений для випробування двигунів балістичних ракет. Уточнюється, що експерти зробили висновки про ліквідацію полігону на основі супутникових знімків. Однак поки невідомо, чи є знищення об'єкта свідченням припинення ракетної програми КНДР. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції