Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коханець співачки Луни розповів, як Бардаш бив дружину

Христина Бардаш, своєю чергою, натякнула на розлучення і назвала поведінку Бардаша "позориськом".

Дружина екс-учасника гурту "Гриби" Юрія Бардаша, співачка Луна (Христина Бардаш) не змусила довго чекати своєї реакції на його емоційний пост.

Луна лишила коментар під цим постом, у якому подякувала фанам за підтримку і натякнула на те, що вони з Юрієм розлучаються.

"У розлучення є, на жаль, і така сторона", - написала Луна.

А стосовно написаного Бардашем, артистка зауважила, що, схоже її чоловік не в собі. "Друзі, дякую за підтримку і розуміння... Там просто занадто багато коко, судячи з усього...".

Саша Волощук Христина Бардаш
Христина Бардаш (Луна) та Саша Волощук (другий праворуч)

Не змовчав і той самий Олександр Волощук, коханець Христини, якому був присвячений пост Бардаша. Олександр написав, що Бардаш бив дружину і нескінченно зраджував її.

"Якщо бити свою дружину, плювати, опускати, і тр*хати все підряд - це нормально, ти в цьому чемпіон. А щодо музики – дякую, що навчив мене її складати і на інструментах грати. Ну і останнє – у тебе є репутація, яку-то ти собі нажив, і ти її зараз відчуваєш повною мірою", - зауважив Олександр.

Переписка Бардаш Луна

Своєю чергою Бардаш відповів Волощуку, що він не має права судити поведінку Юрія. "Ти, гнидо, не маєш права мене судити, це не твоя справа, вліз у двіж як миша".

Нагадаємо, сьогодні екс-учасник гурту "Гриби" Юрій Бардаш на сторінці у Facebook  лишив гнівний пост, у якому розповів як зраджував дружині. Проте більше написане було адресовано екс-колезі Юрія Олександру Волощуку. Юрій звинуватив свого екс-колегу, а нині саундпродюсера Луни у тому, що він спав з дружиною Бардаша Христиною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції