Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сирії ООН допустили у міста в облозі

Близько 4,5 мільйонів чоловік в Сирії живуть у важкодоступних районах.

Сирійський уряд відкрив для конвоїв ООН доступ до семи населених пунктів в облозі, повідомили в управлінні з координації гуманітарних питань організації.

"Гуманітарні організації та партнери готують конвої для цих регіонів, щоб відправитися якомога швидше", - заявили в ООН.

Повідомляється, що сирійська влада відкрила доступ до районів в провінції Ідліб, а також до кількох міст під Дамаском, включаючи Мадайю, де, за даними станом на 30 січня, понад 15 осіб вже померли від голоду. У першій половині січня два конвої ООН доставили в Мадайю гуманітарну допомогу.

Вантаж гуманітарної допомоги включав в себе в тому числі продукти харчування, медикаменти та гігієнічні засоби. Благодійні організації будуть допущені і в місто Дейр-ез-Зор, де близько 200 тисяч сирійців відчувають гостру нестачу продовольства.

Близько 4,5 мільйонів чоловік в Сирії живуть у важкодоступних районах, серед них - 400 тисяч чоловік в 15 населених пунктах в облозі, в яких немає доступу до життєво необхідної допомоги.

Нагадаємо, що учасники переговорів щодо Сирії домовилися про перемир'я.

Припинення військових дій в країні розпочнеться протягом тижня після підтвердження сирійським урядом і опозицією.

Нагадаємо, що раніше Меркель заявила, що нажахана жорстокими бомбардуваннями Росією мирних сирійців.

Напередодні президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган виступив з різкою заявою на адресу дій російських військових у Сирії, назвавши Володимира Путіна "в сутності окупантом" цієї країни.

Проте міністр закордонних справ Великобританії Філіп Хаммонд заявив, що Росія посилює конфлікт у Сирії. Це провокує збільшення потоку біженців з охопленої війною країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції