У Сирії з невідомих причин впав військовий літак

У Сирії з невідомих причин впав військовий літак

Фото: Reuters

Причини падіння літака невідомі

У Сирії, поблизу міста Алеппо, яке постраждало від бомбардувань авіації Росії та армії Асада, впав не ідентифікований військовий літак. Про це пише "Укрінформ" з посиланням на "Reuters".

Видання зазначає, що повітряне судно впало у сільському районі на схід від Алеппо, де сирійська армія воює із ісламістами.

Видання зазначає, що інформації щодо причин падіння військового літака наразі немає.

Нагадаємо, 5 червня, армія, яка підконтрольна президенту Сирії Башару Асаду, за підтримки військової авіації РФ нанесла щонайменше 50 авіаударів по місту Алеппо, котре контролюють повстанці. В результаті авіаударів загинуло, щонайменше, 32 особи. Військові використовували вакуумні та бочкові бомби. Російська авіація також завдала авіаударів по районах Анадан і Хрейтан, а також населеному пункту Кафр Хамра.

Зазначається, що сирійська армія знаходиться в 18 кілометрах від міста Ат-Табка на шляху до цитаделі терористичного угруповання "Ісламська держава" – міста Ер-Ракка, наступ уповільнює пилова буря. Армії вдалося захопити контроль над низкою вартових пунктів, а також над поліцейським пунктом на дорозі міжнародного значення, яка веде в Ер-Ракку. Пилова буря сповільнила на один день просування сирійських військ. Військова операція призвела до загибелі бойовиків ІД і втечі багатьох з них вглиб (провінції - ред) Ер-Ракка. Загони сирійської армії просуваються вперед з союзниками без втрат. Раніше про початок операції щодо звільнення Ракки оголосили курдські опозиційні загони "Демократичні сили Сирії".

Повʼязані теми:

Наступна публікація