Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Блогери також кажуть, що знайшли могилу Чупова.

Шостий російський учасник спецоперації загинув в ході російської військової кампанії в Сирії в лютому, однак офіційного підтвердження його смерті поки немає, повідомила в середу група російських блогерів, які займаються моніторингом конфлікту.

За їх даними, 51-річний Сергій Чупов, майор внутрішніх військ МВС, був убитий у Сирії 8 лютого і похований в Балашихинском районі Московської області, повідомили блогери, які називають себе розслідувальна команда Conflict Intelligence Team.

Неясно, які були завдання Чупова в Сирії, пишуть автори розслідування і наводять слова знайомих, які пишуть про його загибель в соцмережах. Блогери також кажуть, що знайшли могилу Чупова.

Російські МВС і Міноборони не змогли оперативно відповісти на запит Рейтер про коментарі. Представник Кремля Дмитро Пєсков сказав журналістам, що нічого не знає про загибель Чупова. Поки Росія офіційно визнала загибель п'яти військовослужбовців у ході спецоперації в Сирії.

минулого тижня президент Росії Володимир Путін віддав наказ про виведення костяка угруповання російських військ з Сирії, сказавши, що вони успішно виконали більшість з поставлених цілей.

Росія почала військову операцію в охопленій громадянською війною Сирії восени минулого року, проголосивши своєю метою ультраджихадистскую угрупування "Ісламська держава" і заявивши про необхідність політичного врегулювання кровопролитного конфлікту. США і їх союзники стверджували, що значна частина російських авіаударів доводиться по силам опозиції президенту Сирії Башару Асаду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції