У Скотленд-ярді озвучили подробиці кривавого теракту у Лондоні

У Скотленд-ярді озвучили подробиці кривавого теракту у Лондоні

Фото: Reuters

Білий фургон, який учасники нападу направили на людей на Лондонському мосту, був узятий в оренду.

У Скотленд-ярді розповіли подробиці теракту, який нещодавно стався у Лондоні.

Про це повідомляє ВВС.

"На трьох озброєних чоловіках, як можна було припустити, були одягнуті пояси смертників. Вони вже напали і вбили людей - їх було потрібно негайно зупинити", - сказав голова контртерористичного підрозділу Скотленд-ярду Марк Роулі.

Лондонські поліцейські випустили по терористах близько 50 куль. Білий фургон, який учасники нападу направили на людей на Лондонському мосту, був узятий в оренду.

Він розповів про істотний прогрес у встановленні особистостей трьох убитих нападників, щоправда, не повідомивши при цьому жодних деталей.

Нагадаємо, увечері 3 червня в Лондоні фургон наїхав на пішоходів на Лондонському мосту, з нього вийшли люди і почали нападати на перехожих із холодною зброєю. Поліція оголосила, що розслідує подію як теракт.

У результаті теракту загинули семеро осіб, троє нападників ліквідовані. У лікарні Лондона доставлені щонайменше 48 постраждалих, дехто з них перебувають у критичному стані. Українців серед жертв та постраждалих немає.

На нападників, йдеться в заяві поліції, були надіті муляжі "поясів шахідів", які не містили вибухівку. Відповідальність за теракт поки ніхто на себе не взяв. Британське МВС зазначило, що атаку найвірогідніше здійснили радикальні ісламісти.

Це вже третій теракт у Великій Британії за останні місяці. 22 березня машина наїхала на перехожих на Вестмінстерському мосту, після чого водій з ножем напав на поліцейського біля будівлі парламенту; загинули п'ять осіб. Нападник був застрелений поліцією.

Фото: ТСН.ua

22 травня одразу після концерту Аріани Гранде в Манчестері стався вибух, влаштований смертником, загинули 22 людини. Після цього рівень терористичної загрози у Великій Британії був піднятий до максимального, 27 травня його понизили на один щабель. 

"Скрізь було дуже багато людей у крові": свідки теракту в Лондоні розповіли про пережите

"Скрізь було дуже багато людей у крові": свідки теракту в Лондоні розповіли про пережите

Повʼязані теми:

Наступна публікація