У США руйнується "стіна Трампа": названа причина

У США руйнується "стіна Трампа": названа причина

Фото: Associated Press

Пошкодження помітили на декількох ділянках паркану.

Так звана "стіна Трампа" на кордоні США і Мексики почала руйнуватися через проливні дощі і часті підтоплення.

Про це інформує видання Gizmodo.

Фото: Fernando Sobrazo

Одне з пошкоджень в загороді зафіксували між містом Дуглас в штаті Аризона і природним заповідником Сан-Бернардіно. Деякі шлюзові ворота виявилися зірвані з петель. Пошкодження виявилися і на інших ділянках забору.

Нагадаємо, що експрезидент США Дональд Трамп хотів обмежити імміграцію в США. Він ініціював будівництво бетонних загороджень на кордоні з Мексикою, а також обмежив в'їзд для громадян і біженців з семи переважно мусульманських країн, пояснивши це загрозою тероризму. Згодом бар'єр на мексиканському кордоні стали неофіційно називати "стіною Трампа". Після інавгурації Трамп заявив, що для початку будівництва будуть використовуватися кошти американських платників податків, а згодом Мексика сама все відшкодує.

Раніше в рамках виконання указу президента Джо Байдена Служба митного і прикордонного контролю США розірвала два контракти зі зведення стіни в районі міста Ларедо (штат Техас), бо вона не є необхідною для виконання вимог в області безпеки і захисту навколишнього середовища.

Навіть Папа Римський розкритикував експрезидента Дональда Трампа за стіну на кордоні з Мексикою.

Нагадаємо, що якщо Байден розірве всі контракти з будівельними фірмами, то скарбниці вдасться заощадити 2,6 млрд. Доларів.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація